FIFA 365 2023 – СЛИКИЧКИ

40,00 ден вкл. ддв

Производител: PANINI S.P.A. – Modena, Italy
Единечна мерка: кесичка
Минимална количина за нарачка: 25 кесички
Со секоја нарачка: ПОДАРОК АЛБУМ

НА ЗАЛИХА

Шифра: 000304 Категорија:

Опис

PANINI FIFA 365 2023 – The Golden World of Foodball.
Златниот Свет на Фудбалот во 2023, по завршениот FIFA WC QATAR 2022, претставен преку најпознатите фудбалски тимови во светот.