FIFA WC QATAR 2022™ – UPDATE SET

900,00 ден вкл. ддв

Напомена: Количините се ограничени

НА ЗАЛИХА

Шифра: 000303 Категорија:

Опис

Официјален сет за ажурирање на колекцијата FIFA World Cup Qatar 2022™. Комплетот содржи 80 сликички, вклучувајќи 79 сликички од нови играчи кои претходно не беа вклучени во колекцијата, а ги заменуваат играчите кои не учествуваа на мундиалот. Ажурирајте го вашиот албум со ѕвездите на репрезентациите како што се Едуардо Камавинга (Франција), Жоао Феликс (Португалија), Пауло Дибала (Аргентина) и други. Комплетот за ажурирање се состои од вкупно 10 листови, секој со по 8 сликички.