WORLD CLASS 2024 – СЛИКИЧКИ

45,00 ден вкл. ддв

Производител: PANINI S.P.A. – Modena, Italy
Единечна мерка: кесичка
Минимална количина за нарачка: 25 кесички
Со секоја нарачка: ПОДАРОК АЛБУМ

НА ЗАЛИХА

Шифра: 000380 Категорија:

Опис

Прва колекција од новиот серијал PANINI – FIFA WORLD CLASS што ги претставува најуспешните национални фудбалски селекции во светот.
PANINI – FIFA WORLD CLASS 2024, се совпаѓа со големиот јубилеј и прославувањето на 120 годишното наследство на FIFA и на 52 страници, со 384 сликички и многу податоци и информации, претставува единствен “фудбалски учебник“ и неповторливо доживување за вистинските колекционери.