СЕТ ПОСТЕР АРГЕНТИНА

700,00 ден вкл. ддв

Напомена: количините се ограничени

НА ЗАЛИХА

Шифра: 000306 Категорија:

Опис

Ексклузивен МАКСИ ПОСТЕР

Комплетен сет од 30 сликички – ARGENTINA CAMPEÓN DEL MUNDO