NBA 2024 – СЛИКИЧКИ

40,00 ден вкл. ддв

Производител: PANINI S.P.A. – Modena, Italy
Единечна мерка: кесичка
Минимална количина за нарачка: 25 кесички
Со секоја нарачка: ПОДАРОК АЛБУМ

НА ЗАЛИХА

Шифра: 000317 Категорија: